Шановні мешканці Великоновосілківської Громади!

Дата: 15.02.2022 11:43

Уночі на неділю, 13 лютого, у селищі Гранітне Волноваського району Донецької області сталася стрілянина. Її жертвами стали двоє людей, ще двоє зазнали поранень.

За даними слідства, 13 лютого 2022 року двоє військовослужбовців Збройних Сил України, перебуваючи на території кафе, вчинили стрілянину із закріпленої зброї. Внаслідок цього військовослужбовець Нацгвардії України та цивільна особа загинули, ще дві особи отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

Доводимо до відома мешканці Громади що з метою попередження правопорушень, пов`язаних із зловживанням алкоголю, зниження рівня злочинності та збереження здоров`я громадян, рішенням виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради від 30.12.2020 року № 27 встановлено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений час доби в межах Великоновосілківської селищної ради (далі - Рішення)

1.Рекомендовано:

1.1. Відділенню №1 Волноваського районного відділу  поліції:

- здійснювати постійний контроль, у разі виявлення фактів порушень вимог Рішення щодо заборони продажу алкогольних напоїв оперативно повідомляти селищну раду та Державну фіскальну службу для відповідного реагування;

- вживати передбачені Законодавством заходи до суб`єктів господарювання Великоновосілківської селищної ради, які порушують встановлену Рішенням заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.

1.2. Командирам (начальникам) органів військового управління та інших військових формувань, військових частин (установ), військовим комендантам комендатур, які дислокують на території Великоновосілківської селищної ради:

- посилити контроль щодо недопущення розпивання алкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час проходження зборів на території Великоновосілківської селищної ради.

З повним текстом ви можете ознайомитися нижче.