Головне управління ДСНС України у Донецькій області повідомляє. с. Веселе: рятувальники врятували рибалку який провалився під кригу.

Дата: 10.02.2022 17:36

Сьогодні об 11:02 на телефон Служби порятунку надійшло повідомлення про чоловіка, який провалився під кригу на річці Мокрі Яли та не може самостійно вибратись на берег. На місце події було негайно направлено чергове відділення рятувальників 27-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.

По прибуттю на місце події співробітники Служби порятунку побачили чоловіка на відстані 7 метрів від берега та за допомогою висувної драбини та рятувальної мотузки витягли чоловіка на берег. Їм виявився мешканець села Воскресенка 1961 року народження. Чоловіка передали працівникам швидкої медичної допомоги для подальшого обстеження.

Від Головного управління залучалось 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу.