Віримо в перемогу, відбудуємо зруйноване, все буде Україна!

Дата: 14.05.2022 14:23

Останнім часом багато нарікань на те, що Великоновосілківська селищна рада не працює, а керівництво Громади залишило людей напризволяще. Хочеться сказати, що з перших днів війни працівниками селищної ради робилося все можливе щоб життя мешканців Громади та всіх евакуйованих через Великоновосілківську селищну раду було легшим. Кожного місяця на територію надходить понад 20 000 тон. гуманітарної допомоги це продукти харчування, засоби гігієни, і як ви розумієте з неба допомога ця не з’являється. Це результат злагодженої дії великої кількості людей. Щодня поки це було можливо організовувалася евакуація всіх бажаючих з території Громади в безпечні місця.

Те що Громада не висвітлює свою роботу в соціальних мережах тим самим заробляючи собі «бали» не значить, що ми не працюємо. Ми вважаємо, що виставляти різні фото і інтерв’ю на камеру в умовах війни не доречно. Головне, щоб мешканці отримували реальну допомогу, а не картинку в соціальних мережах.

Працівники селищної ради працюють і виконують і свій службовий обов’язок і людський.