Триває 88-а доба загальнонаціонального спротиву.

Дата: 22.05.2022 09:01

Триває 88-а доба загальнонаціонального спротиву. Кожен на своєму місці робить все для наближення нашої перемоги!!!

Працівники Великоновослківської селищної ради продовжують забезпечувати мешканців Громади гуманітарною допомогою. Днями завдяки злагодженій роботі Громада отримала гуманітарну допомогу від Гуманітарної асоціації #ВсеБудеДобре гуманітарна допомога від Американського фонду «World Central Kitchen» за сприяння Донецької ОВА та Волноваської РВА.

Вчора Багатирський, Костянтинопільський, Шахтарський та Роздольненський старостинськи округи отримали та роздали мешканцям гуманітарну допомогу: огірки-80 банок, консерва «Туристична»-420 банок, консерва «Фасоль червона»-320 банок, гречка-1200 пакунків, рис-640 пакунків, мука-250 пакунків, консерва «Шпроти в томаті»-1280 банок, ананаси консервовані-312 банок, консерва «М’ясна»-138 банок, паштет м’ясний-1740 банок, макарони-960 пакунків, вода 2220 бутилок.

Частину гуманітарної допомоги передано через добровольчий батальйон селищної ради на ДСНС, Времівку та на бомбосховища: огірки-120 банок, консерва «Туристична»-78 банок, консерва «Фасоль червона»-80 банок, консерва «Фасоль біла»-80 банок, консерва «Шпроти в томаті»-72 банок, макарони-48 пакунків, вода-120 бутилок, паштет м’ясний-48 банок.

Гуманітарна допомога в смт Велика Новосілка буде зразу як дозволять проїзд і ситуація стане більш менш стабільною.

Великоновосілківська селищна рада висловлює слова великої Подяки #ВсеБудеДобре за  гуманітарну допомогу, яка сьогодні життєво важлива для мешканців нашої громади!

Дякуємо всім небайдужим які надали транспорт для того щоб доставити груз на територію громади:  Мартиненко О., Дмитрієву А., Орловському М.

Дякуємо за роботу працівникам селищної ради Хромію О., Смірновій Т., Парпарі В., Челах М., Шаповаловій Л., Орлатій Л., Луцевич Л., Босенко В., Іванченко А.

Дякуємо всім хто продовжує працювати і опікуватися мешканцями Громади!