Вітаємо переможців ІІ Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»!

Дата: 26.05.2022 19:31

Професія вчителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Вчитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме такими творчими, невтомними, креативними, талановитими і непосидючими є вчителі Великоновосілківської Громади!

Вітаємо з перемогою!

ЗАГОРУЛЬКО Валентину Яківну, Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти I III ступенів № 2 Великоновосілківської селищної ради.

1 місце Номінація «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для повної загальної середньої освіти (10-11 класи)»

КРИВОБОК Світлану Миколаївну, Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти I III ступенів № 2 Великоновосілківської селищної ради.

1 місце Номінація «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5-9 класи)»

Прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків! Ви – наша гордість! Так тримати! Нехай Вам щастить у всьому!