Великоновосілківська Громада в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті голови громадської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» ТАРАША Василя Васильовича.
На 75-му році життя від тяжких поранень перестало битися його серце. Висловлюємо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям померлого. Несподівана смерть Василя Васильовича - втрата для рідних, близьких, для колег і друзів. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.
Василь Васильович віддав роботі у Великоновосілківському районі понад 40 років. Він був людиною глибокого розуму та інтелекту, вмілим керівником, наставником та порадником для колег.
Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світлий, добрий спомин про Василя Васильовича та його внесок у розвиток Великоновосілківської Громади та району завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто його знав, любив і поважав.
Вічна пам’ять та Царство Небесне!