ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ РЕЛОКАЦІЇ ДЛЯ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ!

Дата: 20.06.2022 12:45

З початком військової агресії рф в Україні тисячі підприємств залишилися заблокованими на тимчасово окупованих територіях. Однак така ж кількість господарств, де бойові дії не ведуться, залишається в так званих «сірих зонах» (прифронтовій лінії). Разом з тим, вести бізнес для них надалі стає неможливим. Тому питання збереження бізнесу, зокрема аграрного, є критичними питанням для відновлення економіки та держави в цілому.

Релокація агарних підприємств – це необхідний крок для збереження можливості відновлення країни в майбутньому, оскільки вона допоможе максимально зберегти або відновити роботу підприємств,

Якщо Ви бажаєте перенести свій бізнес на більш безпечну територію, будь ласка, заповніть Google форму за посиланням нижче, для того, щоб ми могли перш за все оцінити масштаби необхідності реалізації таких заходів.

Посилання на Google форму -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFE3YJQpceDQQIjb_Uk4HC9BJQ0gpTUaw6ulBHveCYdMxuQg/viewform