Від імені жителів Великоновосілківськоі Громади висловлюємо щиру вдячність за надану благодійну допомогу.

Дата: 22.06.2022 11:07

Від імені жителів Великоновосілківськоі Громади висловлюємо щиру вдячність за надану благодійну допомогу мешканцям Громади благодійній організації «Благодійний фонд Сергія ПРИТУЛИ»

Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка знедоленим і нужденним.

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Щастя Вам!