Управління  освіти отримало випускні документи, які будуть передаватись керівникам шкіл для вручення випускникам, або їх батькам.

Дата: 24.06.2022 09:13

В Україні безумовним є право кожної дитини на якісну освіту, тому забезпечення якості освіти залишається незмінним навіть в умовах війни. Звісно, сфера освіти, як і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін під час воєнного стану. Усі ми здобуваємо екстремальний досвід жити в цих нових умовах.

Управління  освіти Великоновосілківської ради, директори та педагоги закладів освіти Великоновосілківської селищної ради доклали зусиль, щоб учні   продовжували навчання  онлайн, завдяки чому всі учні закінчили навчальний рік і пішли на канікули, а випускники, попри воєнний стан, отримали випускні документи.

Свідоцтва про закінчення базової середньої освіти отримають 171 учень, які закінчили 9-й клас. Також  свідоцтво про здобуття повної загально-середньої освіти отримають 130 одинадцятикласників. За відмінні успіхи у навчанні 9 випускників 9 класу отримають Свідоцтва особливого зразка, а 12 випускників 11 класів  нагороджені золотими та срібними медалями. Зокрема 9 медалей у  учнів Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 2 та  3 медалі - у учнів Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня.

Великоновосілківська селищна рада, Управління освіти, керівники шкіл, педагоги робимо все, щоб кожний урок, кожна нова зустріч дітей та вчителів, навіть онлайн,  ставали кроком до Перемоги!