Про стан перерахування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за червень 2022 року

Дата: 22.07.2022 15:25

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує, що за червень 2022 року страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей виплачені в повному обсязі.

У липні 2022 року відділенням Фонду сплачено 80 потерпілим, які знаходяться на постійному обліку, 361,39 тис. грн страхових виплат, у т. ч.:

- 74 потерпілим - на загальну суму 323,75 тис. грн;

- 6 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 37,64 тис. грн.

Крім того, 365 внутрішньо переміщеним особам - потерпілим на виробництві перераховано на банківські картки 2 147,29 тис. грн щомісячних страхових виплат, у т.ч.:

- 6 тимчасово переміщеним особам з Луганської області на загальну суму 15,17 тис. грн;

- 15 особам, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника, -  85,45 тис. грн.

На постійний сторонній догляд та побутове обслуговування потерпілих виплачено в липні цього року 9,75 тис. грн.