День Святого Миколая одне із найшановніших і найулюбленіших дитячих свят. Саме цього дня дітлахи з нетерпінням чекають на подарунки.

Дата: 22.12.2022 17:42

Аби привітати дітей Шахтарського старостинського округу та подарувати їм солодощі  напередодні свята до учнів 1-4 класів та дошкільнят за сприяння Великоновосілківської селищної військової адміністрації завітали бійці 23 Окремого Стрілецького Батальону.

Гості привітали дітей зі святом, побажали їм міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, мирного неба та здійснення заповітних бажань.

На згадку про зустріч всі дітлахи отримали від військових солодощі у вигляді подарунків які підготували та передали для нашої малечі учні 4 Б класу міста Чернігів та солодкого столу від Великоновосілківської селищної військової адміністрації.

Ми дякуємо нашим бійцям за те, що ви захищаєте нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість, її гідність.

Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді! Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою!