Цифрова освіта. Робота з емоційним вигоранням.

Дата: 28.12.2022 22:37

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в рамках ініціативи першої леді України з розробки Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.
Наш психологічний стан зараз дуже нестабільний через повномасштабну війну. Ситуація в країні викликає безліч переживань, тривог та стресу. З початком війни багато громадян, крім своєї основної роботи, взяли на себе додатковий обов'язок волонтера. Більшості людей важко впоратися з емоціями, вони відчувають втому та подальше вигорання, яке виникає внаслідок негативного впливу великої кількості різноманітних факторів. Психологи від перших днів війни надають поради та рекомендації для підтримки психічного здоров’я дітей і дорослих. Допомагають впоратися з горем від втрат. Цей серіал — наступний у циклі турботи про себе для спільної оборони країни.

Джерело: https://osvita.diia.gov.ua/courses/robota-z-emocijnim-vigorannam