Дата: 23.12.2022 16:16

Великоновосілківська селищна військова адміністрація Щиро вітає вокальний колектив «Вечорниці» та керівника Доценко Т.О. з перемогою в багатожанровому онлайн-конкурсі для людей поважного віку «Мої роки, моє багатство 2022» в номінації ансамблі.

На конкурсі колектив виконав дві композиції з музичним супроводом українську народну пісню «Кури мої кури» та старовину весільну автентичну пісню «Їхала машина»

Бажаємо вокальному колективу «Вечорниці» нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.