Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Дата: 04.01.2023 19:55

Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту запрошує молодь взяти участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Юридична освіта майбутнього»

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб. Професійна орієнтація молоді. Підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці. Виявлення проблемних питань юридичної освіти для досягнення стратегічних пріоритетів реформи правосуддя в Україні. Аналіз питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів. Залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Дата: 5 грудня 2022 року – 5 лютого 2023 року.

Формат: онлайн, дистанційна подача робіт.

Учасники: група 1 - учні загальноосвітніх навчальних закладів, група 2 - студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Для участі у Конкурсі необхідно:

Заповнити заявку за адресою: https://bit.ly/3uvaCLU

Направити конкурсну роботу на е-адресу krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» та Прізвище конкурсанта.

Докладніше за посиланням: https://mms.gov.ua/.../vseukrainskyi-molodizhnyi-konkurs...

Джерело: Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації