Наближаємо перемогу – кожен на своєму місці

Дата: 05.01.2023 16:57

Через війну багато українців змушені залишати свій дім і їхати до безпечніших регіонів країни. На новому місці доводиться шукати не тільки прихисток, а й роботу. По всій країні можна знайти безліч прикладів, як українці знаходять рішення у тяжких ситуаціях в різних сферах життя. Сподіваємось, що ця історія послугує підказкою та прикладом тим, хто через війну покинув рідну домівку, втратив роботу та віру у власні сили.

Ольга Терещенко працювала сестрою медичною з масажу в Маріупольському навчально-реабілітаційному центрі «Сонечко», але через військові дії та втрату житла була вимушена покинути рідний  Маріуполь та переїхати до Києва. Жінка була розгублена - незнайоме місто, втрата роботи та нерозуміння, як жити далі.

З соціальних мереж Ольга дізналась, що на території України у дистанційному режимі працює Маріупольський міський центр зайнятості. Було прийнято рішення звернутися за допомогою у працевлаштуванні. Фахівці центру зайнятості надали психологічну допомогу та професійні консультації щодо пошуку роботи, навчили презентувати себе перед роботодавцем та направили на співбесіду в ДЗ «Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України. Після успішно пройденої співбесіди пані Ольгу було працевлаштовано на посаду сестри медичної з масажу.

«Ольга Терещенко позитивна людина, добре знає свою справу. Нам приємно, що вона є у нашому колективі. І хоча працює короткий час, але пацієнти її уже знають і до неї ідуть», - розповідають в Центрі реабілітації про нову колежанку. Тепер життя жінки набуло нового змісту – вона допомагає в реабілітації нашим захисникам та, як і кожний українець, наближає перемогу.

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.

Джерело: Донецька обласна служба зайнятості