РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЕЗКОШТОВНОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ "КОЛЯДОЧКА"

Дата: 22.01.2023 09:59

Різдво – це одне з найтепліших сімейних свят, яке має свою багату історію, звичаї та традиції. Це час коли здійснюються найзаповітніші мрії, трапляються дива та навіть дорослі стають трішки дітьми і вірять у казку.
Великоновосілківська селищна військова адміністрація Щиро вітає вокальний колектив «Вечорниці» та керівника Доценко Т.О. з перемогою в ІІ Всеукраїнському безкоштовному онлайн-конкурсі «Колядочка» в номінації вокал.
На конкурсі колектив виконав старовинну автентичну колядку «Ой у лісі в лісі церковка стояла»
За умовами конкурсу журі мало обрати 5 найкращих виступів, яких оргкомітет відзначив кубками та сертифікатами. Через величезну кількість заявок, було прийнято рішення обрати 16 найкращих виступів та 3 призи від оргкомітету та 3 переможці конкурсу "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ".
ПРИЗ "ЗБЕРЕЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ" виборов вокальний колектив "Вечорниці"
Кожен член колективу справжній скарб нашої неньки України. Пишаємося! Радіємо вашим успіхам! Ви всі молодці! В цей нелегкий час для нашої країни, ми маємо бути сильні та єдині, продовжувати співати наші пісні, зберігати наші традиції та демонструвати наші мистецькі скарби світу.
Бажаємо творчої наснаги і нових яскравих перемог!