Для усіх нас єдине, що має значення, поки ми ще не перемогли – це робити максимум, щоб наблизити перемогу. І в цьому сенсі у кожного з нас є свій фронт.

Дата: 25.01.2023 11:39

24 лютого – дата, яка стала незворотною точкою відліку для кожного з нас. Ці місяці неможливо стерти з пам’яті. Ми стали свідками історичних подій світового масштабу. Ми стали свідками історій горя, втрат і страждань у пеклі війни. Водночас ми є свідками дивовижної національної єдності, мужності, сміливості, відваги і героїзму.
Ми пишаємося нашими ЗСУ, які окрім того що цілодобово стоять на варті, охороняючи наш спокій, готові будь-якої миті прийняти бій але й ще надають допомогу місцевим мешканцям.