Великоновосілківська селищна військова адміністрація Волноваського району Донецької області
Донецька область, Волноваський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу Великоновосілківської селищної військової адміністрації за 2022 рік

Дата: 25.01.2023 19:20
Кількість переглядів: 23

Інформація

про стан виконання бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади Донецької області за 2022 рік

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України бюджет Великоновосілківської селищної територіальної громади на 2022 рік був затверджений рішенням сесії Великоновосілківської селищної ради від 22.12.2021 року № 8/17-1499.

Виконання бюджету територіальної громади до 24 лютого 2022 року та під час дії правового режиму воєнного стану здійснювалося виконавчим комітетом Великоновосілківської селищної ради, а після утворення Указом Президента України від 04.07.2022 року № 469/2022 військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області, Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією відповідно до повноважень, наданих Законом України "Про правовий режим воєнного стану", з урахуванням повноважень,  передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану».

Протягом дії правового режиму воєнного стану видатки бюджету територіальної громади здійснювалися з урахуванням черговості платежів, встановленої постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».

За 2022 рік до загального фонду бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади надійшло 52986,8 тис. грн власних та закріплених доходів, або 55,7% до річних планових призначень, в тому числі в результаті зарахування (відповідно до положень статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з метою сталого проходження опалювального періоду 2021/2022 років) додаткових 4 % податку на доходи фізичних осіб у сумі 2628,0 тис. грн. У порівнянні з 2021 роком надходження зменшились на 42710,7 тис. грн., або на 44,6 %.

Значне зниження надходжень проти відповідного показника 2021 року пояснюється, в першу чергу, тим, що в умовах збройної агресії російської федерації проти України частина території громади, наразі, знаходиться в тимчасовій окупації, або в районі активних бойових дій, що зумовило неможливість обробки частини сільськогосподарських земель, знищення, пошкодження, призупинення діяльності підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які здійснювали свою діяльність на території громади (по таких бюджетоутворюючих платниках, як ПАТ "МАКСТРОЙ", СТОВ "УКРАЇНА", СТОВ "НОВО-ШАХТАРСЬКЕ", ФГ "ФІЛАХТОВ", С(Ф)Г "РАДУГА", ФГ "КРОНОС" значно знизились, або взагалі не надходили платежі), а також прийняттям на державному рівні законодавчих змін щодо запровадженням низки податкових пільг, що в свою чергу призвело до суттєвих втрат бюджету територіальної громади, а саме недоотримання місцевих податків і зборів до запланових показників надходжень на 2022 рік становить 23952,9 тис. грн., відповідно до 2021 року цей показник сягає 23914,0 тис. грн. або 69,7%.

За 2022 рік до загального фонду бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади надійшло 92580,4 тис. грн. міжбюджетних трансфертів, в тому числі базова дотація (з державного бюджету) – 26473,4 тис. грн. (100 % до річного плану), субвенції з бюджетів інших територіальних громад на виконання спільних програм та заходів – 3461,4 тис. грн. (34,2 % до річного плану) та інші.

Видаткова частина загального фонду бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади з урахуванням видатків, що здійснюються за рахунок трансфертів з бюджетів інших рівнів, виконана в сумі                146013,7 тис. грн., з них на утримання бюджетних установ соціально-культурної сфери (заклади освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту , соціального захисту) спрямовано 108283,3 тис. грн.

Незважаючи на напружений стан виконання бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади в умовах збройної агресії російської федерації проти України, було забезпечено своєчасну та у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери із нарахуваннями на неї по закладах, що фактично здійснювали свою діяльність, а також оплату простою (з урахуванням особливостей, внесених з цього питання до законодавчих та нормативно-правових актів в умовах дії правового режиму воєнного стану).

Крім того, згідно із законодавчо визначеними повноваженнями щодо залучення коштів місцевих бюджетів на виконання Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2022 рік, інших місцевих програм були передбачені кошти для впровадження повноважень місцевих органів влади в різних сферах діяльності, в тому числі з урахуванням впливу правового режиму воєнного стану.

Так, на виконання Програми соціального захисту населення Великоновосілківської селищної ради на 2021-2025 роки (із змінами) було спрямовано 278,0 тис. грн., в тому числі на надання допомоги незахищеним верствам населення – 258,0 тис. грн., допомоги на поховання – 20,0 тис. грн.

На виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великоновосілківської селищної ради та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2022 - 2024 роки було спрямовано 239,6 тис. грн.

На виконання заходів Програми створення, накопичення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Великоновосілківської селищної ради  на 2021-2025 роки спрямовано 4048,4 тис. грн., в тому числі:

- з метою підтримки діяльності об’єктів (будівель) задля потреб оборони та життєзабезпечення, облаштування пунктів обігріву, ХАБів, гуманітарних штабів (пунктів незламності)  під час дії правового режиму воєнного стану та задля збереження цілісності майна закладів освіти, для подальшого відновлення навчального процесу, було спрямовано 3758,0 тис. грн. (на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 3043,6 тис. грн., придбання електротоварів – 49,7 тис. грн., придбання паливо-мастильних матеріалів – 477,7 тис. грн., придбання дизельних генераторів, як джерел резервного живлення для облаштування пунктів Незламності - 187,0 тис. грн.);

- на забезпечення питною водою населення – 215,5 тис. грн. (придбання дизельного генератора, як джерела резервного живлення для безперебійної роботи свердловини по подачі води населенню та насосної частини);

-  на оплата послуг з доставки гуманітарної допомоги, евакуації населення, вивозу майна організацій та установ селищної ради - 42,0 тис. грн.;

 

Надання адміністративних послуг

До початку повномасштабного вторгнення в ЦНАП надавалось 209 адміністративних послуг (послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань; містобудування та архітектури; соціальні послуги; земельні питання). У період дії воєнного стану фактично надається 41 послуга (послуги у сфері соціального захисту населення).

Проводиться робота по відновленню надання послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Надаються консультації з питань отримання адміністративних послуг за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Житлово-комунальне господарство

З дня початку повномасштабної військової агресії російської федерації проти України на території громади, за інформацією, що надана власниками об’єктів, загальна кількість зруйнованого або пошкодженого майна складає 735 об’єктів, зокрема:

житлового фонду – 457 будинків, з них 49 багатоповерхових;

водопровідно-каналізаційного господарства – 50 м напірного каналізаційного колектору;

теплового господарства – 7 котелень, що опалюють об’єкти соціальної сфери;

приладів, обладнання, матеріалів (а саме: модульні котельні, електричні обігрівачі, буржуйки, булер’яни, генератори, теплові гармати, твердопаливні котли, вугілля, дрова, пелети, брикети тощо) для проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років було придбано або отримано від міжнародних та благодійних організацій;

про надання деревини паливної (кількість населення або обсяг наданої деревини).

Дорожнє господарство, транспорт та зв’язок

Загальна кількість вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах громади складає 156,3 км. Через активні бойові дії аварійні та відновні роботи протягом 2022 року не проводилися.

Пасажирські перевезення на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території однієї територіальної громади не здійснювалися.

забезпечення сталого функціонування електронних комунікаційних мереж мобільного зв’язку.

Освіта

Організації в територіальній громаді освітнього процесу з урахуванням заходів безпеки (щодо захисних споруд цивільного захисту), 100% охоплення освітніми послугами (дистанційне навчання);

надання послуг дітям з особливими освітніми потребами, організації інклюзивного навчання, 100% охоплення;

 • у 2 закладах загально середньої освіти функціонують 3 класи з інклюзивним навчанням.

організації роботи з дітьми, які залишилися на території області, у тому числі створення освітніх консультаційних пунктів;

 • освітні консультаційні пункти не було створено тому що, на  території громади всі здобувачі освіти охоплені дистанційною освітою.

психологічної підтримки усіх учасників освітнього процесу, 70% охоплення;

 • у чотирьох закладах загальної  середньої освіти з учасниками навчального процесу працюють практичні психологи (надаються консультації, проводиться профілактична робота, за потреби – корекційна робота).
 • до виховного процесу залучаються співробітники Національна поліція та служби у справах дітей.

стану евакуації учасників освітнього процесу, 66% евакуйованих у більш безпечні регіони;

«пунктів незламності» функціонують на базі закладів освіти - Костянтинопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Богатирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ЗДО (ясла-садок) с. Олексіївка, ЗДО (ясла-садок) с. Костянтинопіль

стану евакуації матеріально-технічних цінностей, більше 70% від загальної кількості цінного обладнання – відповідно листа по Урпавлінню освіти №      01-24/ 145    від 24.06.2022 «Інформація про медіаобладнання  закладів загальної середньої освіти Великоновосілківської селищної ради, вивезене до

с. Андріївка (заклад культури)», а далі до м. Дніпро евакуйовано із

Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня

Роздольненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Шахтарського ЗЗСО І-ІІ ступенів

Олексіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Костянтинопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Згідно наказів (від  06 червня 2022 року №79 «Про збереження матеріальних цінностей Розливенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів», від  21 червня 2022 року №81 «Про збереження матеріальних цінностей Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів»)  Управління освіти покладена відповідальність за збереження майна на директорів Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Розливенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

закупівлі шкільних автобусів (у разі здійснення такої роботи), кількість – закупівля не здійснювалась;

На будівництво захисних споруд цивільного захисту/найпростіших укриттів  у 2022 році не було виділено.

Поставлені на облік пошкоджені та зруйновані такі об’єкти освіти, а також внесенні даних до офіційних реєстрів, щодо їх відновлення –

Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня

Роздольненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Нескучненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Андріївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Старомайорський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Шахтерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ЗДО (ясла-садок комбінованого типу) смт Велика Новосілка №1 «Сонечко»

ЗДО (ясла-садок комбінованого типу) смт Велика Новосілка №3 «Оленка»

ЗДО (ясла-садок) с. Андріївка

ЗДО (ясла-садок) с. Нескучне

ЗДО (ясла-садок) с. Роздольне

ЗДО (ясла-садок) с. Благодатне

ЗДО (ясла-садок) с. Урожайне

ЗДО (ясла-садок) с. Шахтарське

ЗДО (ясла-садок) с. Старомайорське

На облік пошкоджені та зруйновані такі об’єкти освіти буде поставлено Богатирський ЗЗСО І-ІІІ ступенів                                 

Соціальний захист населення

У зв’язку із веденням повномасштабного вторгнення військ російської федерації на території України, робота відділу наразі призупинена для деяких працівників, оскільки приміщення будівлі, де надавались послуги громадянам громади знаходиться під постійним ворожим обстрілом.

Роботу з надання адміністративних послуг соціального характеру відновлено у Андріївському старостинському окрузі. За 2022 рік ( з 01.01.2022 по 24.02.2022 робітниками відділу СЗНОЗ) та співробітником ЦНАПу у Андріївському старостинському окрузі було сформовано та передано до СПСЗН електронних справ 906, з них щодо надання:

 •  соціальної допомоги 286 справ,
 • пільг 174 справи,
 • субсидій 422 справи,
 • довідок ВПО 21.

Забезпечення надання базових соціальних послуг на території громади відображено наступними показниками:

 • догляд вдома надано 171особі;
 • екстрене (кризове) втручання надано 527 особам;
 • соціальний супровід надано 3 особам;
 • інформування отримали 818 осіб.

 Згідно «Програми надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Великоновосілківської селищної ради на 2021 – 2023 роки», яку було затверджено рішенням селищної ради від 19.04.2021 р. № 8/8-477, протягом 2022 року здійснено виплати на суму 45,7 тис.грн.

Згідно програми розвитку соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на 2021 – 2023 роки» комунальної установи «Центр соціального обслуговування Великоновосілківської селищної ради «Турбота» виділено кошти по загальному фонду за КПКВКМБ 0813241 – 5756,1 тис.грн.

Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань соціального захисту населення, шляхом надання усних консультацій населенню, а також розміщення публікацій зазначеного змісту на сторінках сайту та у  групах сучасних месенджерів  Великоновосілківської селищної військової адміністрації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 328  «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану» було забезпечено такими продовольчими наборами (товарами) 5912 громадян, які були надані Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова», міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen та БО БФ «Твоя віра наша - сила».

Також за сприяння Волноваської РВА дітям з багатодітних сімей та дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування було надано комплекти зимового одягу за віком у кількості 118 коробок, та для мешканців громади надано 94 металеві печі «буржуйки». ГО «Проліска» в межах проекту УВКБ ООН з метою облаштування пунктів обігріву, розташованих на території Великоновосілківської селищної військової адміністрації, було надано гуманітарну допомогу у вигляді матраців, спальних мішків, термосів та іншого. Також, опікуючись самими дорослими   мешканцями громади, а саме у віці 90+ було надано гігієнічні набори за сприяння ГО «Проліска» у кількості 50 пакетів. Норвезькою радою у справах біженців (NRC) було надано засоби гігієни (памперси для дорослих) для лежачіх у кількості 129 упаковок.

Завдяки плідній співпраці із добровольчим формуванням Великоновосілківської селищної територіальної громади, БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС», «СПАСЕМО УКРАЇНУ»  було надано допомогу 65 мешканцям з евакуації, котрі гостро її потребували та не мали змогу евакуюватися самотужки.

Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради є головним розпорядником коштів бюджету селищної ради: для комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня», комунального підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Згідно програми фінансової підтримки КНП «Великоновосілківська ЦРЛ» з бюджету селищної ради комунальному некомерційному підприємству «Великоновосілківська центральна районна лікарня» протягом 2022 року виділено кошти за КПКВКМБ 0812152: по загальному фонду в сумі 416,5 тис.грн.

Згідно програми забезпечення надання населенню амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медичної допомоги комунальному підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» протягом 2022 року виділено кошти по загальному фонду за КПКВКМБ 0812111 – 481,6 тис.грн., КПКВКМБ 0812152 – 3234,9 тис.гр

У зв’язку із веденням повномасштабного вторгнення військ російської федерації на території України, робота відділу наразі призупинена для деяких працівників, оскільки приміщення будівлі, де надавались послуги громадянам громади знаходиться під постійним ворожим обстрілом.

Роботу з надання адміністративних послуг соціального характеру відновлено у Андріївському старостинському окрузі. За 2022 рік ( з 01.01.2022 по 24.02.2022 робітниками відділу СЗНОЗ) та співробітником ЦНАПу у Андріївському старостинському окрузі було сформовано та передано до СПСЗН електронних справ 906, з них щодо надання:

 •  соціальної допомоги 286 справ,
 • пільг 174 справи,
 • субсидій 422 справи,
 • довідок ВПО 21.

Забезпечення надання базових соціальних послуг на території громади відображено наступними показниками:

 • догляд вдома надано 171особі;
 • екстрене (кризове) втручання надано 527 особам;
 • соціальний супровід надано 3 особам;
 • інформування отримали 818 осіб.

 Згідно «Програми надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Великоновосілківської селищної ради на 2021 – 2023 роки», яку було затверджено рішенням селищної ради від 19.04.2021 р. № 8/8-477, протягом 2022 року здійснено виплати на суму 45,7 тис.грн.

Згідно програми розвитку соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на 2021 – 2023 роки» комунальної установи «Центр соціального обслуговування Великоновосілківської селищної ради «Турбота» виділено кошти по загальному фонду за КПКВКМБ 0813241 – 5756,1 тис.грн.

Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань соціального захисту населення, шляхом надання усних консультацій населенню, а також розміщення публікацій зазначеного змісту на сторінках сайту та у  групах сучасних месенджерів  Великоновосілківської селищної військової адміністрації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 328  «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану» було забезпечено такими продовольчими наборами (товарами) 5912 громадян, які були надані Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова», міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen та БО БФ «Твоя віра наша - сила».

Також за сприяння Волноваської РВА дітям з багатодітних сімей та дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування було надано комплекти зимового одягу за віком у кількості 118 коробок, та для мешканців громади надано 94 металеві печі «буржуйки». ГО «Проліска» в межах проекту УВКБ ООН з метою облаштування пунктів обігріву, розташованих на території Великоновосілківської селищної військової адміністрації, було надано гуманітарну допомогу у вигляді матраців, спальних мішків, термосів та іншого. Також, опікуючись самими дорослими   мешканцями громади, а саме у віці 90+ було надано гігієнічні набори за сприяння ГО «Проліска» у кількості 50 пакетів. Норвезькою радою у справах біженців (NRC) було надано засоби гігієни (памперси для дорослих) для лежачіх у кількості 129 упаковок.

Завдяки плідній співпраці із добровольчим формуванням Великоновосілківської селищної територіальної громади, БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС», «СПАСЕМО УКРАЇНУ»  було надано допомогу 65 мешканцям з евакуації, котрі гостро її потребували та не мали змогу евакуюватися самотужки.

Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради є головним розпорядником коштів бюджету селищної ради: для комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня», комунального підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Згідно програми фінансової підтримки КНП «Великоновосілківська ЦРЛ» з бюджету селищної ради комунальному некомерційному підприємству «Великоновосілківська центральна районна лікарня» протягом 2022 року виділено кошти за КПКВКМБ 0812152: по загальному фонду в сумі 416,5 тис.грн.

Згідно програми забезпечення надання населенню амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медичної допомоги комунальному підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» протягом 2022 року виділено кошти по загальному фонду за КПКВКМБ 0812111 – 481,6 тис.грн., КПКВКМБ 0812152 – 3234,9 тис.гр

 

Земельні відносини

У сфері земельних відносин опрацьовано понад 240 заяв та клопотань фізичних (юридичних) осіб з земельних питань, підготовлені 163 проекти рішень Великоновосілківської селищної ради.

Зареєстроване комунальне право власності на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення з метою подальшого проведення земельних торгів з продажу права оренди на них.

Здійснений моніторинг договорів оренди земельних ділянок, укладених сільськими (що увійшли до складу) та селищною радами, щодо терміну дії, процентної ставки орендної плати. Виконаний перерахунок орендної плати по діючим договорам оренди відповідно до діючих рішень та підготовлені необхідні додаткові угоди.

Вівся моніторинг земель щодо використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та не за цільовим призначенням. Систематично надавалася інформація до компетентних органів про виявлені факти порушення земельного законодавства для вжиття передбачених законодавством заходів щодо притягнення до відповідальності винних осіб. Наразі на період дії воєнного стану проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) припинено.

Передача земельних ділянок комунальної власності у користування на конкурентних засадах, безоплатна передача земель комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації на території ради не проводились з початку введення воєнного стану та як наслідок у зв’язку з нефункціонуванням Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, змінами у земельному законодавстві в умовах дії воєнного стану.

З метою визначення завданих збитків власникам (землекористувачам) земельних ділянок сільськогосподарського призначення внаслідок збройної агресії Російської Федерації створена комісія з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Великоновосілківської територіальної громади. Проводяться заходи з інформування власників землі та землекористувачів з приводу належного документування та фіксації завданої шкоди земельним ділянкам.

Збирається інформація щодо збитків аграрних підприємств, понесених в результаті збройної агресії Російської Федерації, з метою акумуляції цих даних та попереднього визначення розмірів збитків. Зруйновано та пошкоджено понад 13 агропідприємств. Ці цифри більше, оцінити точні масштаби руйнувань наразі неможливо у зв’язку з веденням бойових дій, неможливістю обстеження та фіксації руйнувань, тимчасовою окупацією територій.

Наразі частина території ради - території, на яких ведуться активні бойові дії, та тимчасово окуповані території, через що спостерігається зменшення запланованих показників сільськогосподарського виробництва. Незважаючи на труднощі сьогодення, небезпеку проведення сільськогосподарських робіт аграрії селищної ради докладають максимум зусиль та продовжують виробництво зернових та технічних культур. Так, протягом 2022 року зібрано: близько 12 тис. т зернових з площі понад
5 тис. га, понад 5 тис. т соняшнику з площі понад 3 тис. га.

Під урожай 2023 року сільгосппідприємствами та фермерськими господарствами ради посіяно понад 2 тис. га озимих пшениці та ріпаку.

Культура

Мережа клубних закладів Великоновосілківської  селищної ради складає 31 установа, де працюють 84 працівника, в тому числі  67 спеціалістів. На кінець року в закладах культури є 7 вакансій, це в клубних, бібліотечних установах та музичній школі. На повну ставку працювало - 6, на 2/3 – 19, призупинено трудові угоди  – 42  працівника .  На сьогоднішній час 7 закладів залишились на окупованій території зв'язок з працівниками відсутній. З фахівцями цих закладів  трудові відносини  призупинені. Зруйновані - 2 будинки культури (Времівський, Зеленопільський), народний музей історії смт Велика Новосілка та частково зруйновані селищна публічна бібліотека, селищний Будинок культури . У порівнянні з минулим  роком зміни не великі, а саме: працівники закладів культури переведені на 2/3, відсторонені, збільшилось кількість вакансій за рахунок  звільнених.

У  квітні 2022 року Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Великоновосілківська музична школа»  закінчила дистанційно  навчальний рік. Новий навчальний рік не було розпочато з причин, що викладачі частково залишились на території бойових дій підконтрольній Україні (смт Велика Новосілка), 2 викладача залишились на окупованій території , 2 працівника звільнились.  Тому продовжувати дистанційно і надавати мистецьку освіту не було можливості.

Матеріально – технічне забезпечення в  закладах культури у 2022 році не поповнювалось.

Фінансове забезпечення здійснювалось:

оплата праці і нарахування у сумі – 50253502,9

оплата послуг (інтернет)- 604304,17

оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 586835,17

Охорона здоров’я

Фінансування Комунального підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги» у 2022 році складалось із надходжень Національної служби здоров’я України за двома пакетами послуг - згідно договору  №0000-8306-М000 від 15.01.2022р. «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій», пакету медичних послуг договір №1382-Е122-Р000 від 30.01.2022р.  «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби  СOVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2», та надходжень із бюджету Великоновосілківської ТГ ( з них: субвенції із бюджету Старомлинівської ТГ у сумі 229730,94 грн. та Комарської ТГ у сумі 1478195,58 грн., до бюджету Великоновосілківської ТГ у сумі 2008511,41 грн.) на реалізацію заходів згідно затвердженої спільної Програми  розвитку Комунального підприємства «Великоновосілківської селищної ради «Великоновосілківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021- 2025 роки»

Використання коштів здійснювались за цільовим призначенням згідно затвердженого плану, а саме:

- при плані отримали фінансування за рахунок НСЗУ та бюджету Великоновосілківської ТГ, в  сумі 28958919,00 грн., фактично надійшло 22608797,99 грн., у тому  числі:

- за надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою пацієнтам, які подали Надавачу декларації, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та пакету медичних послуг вакцинація при плані     21178118,00 грн., отримано 18892360,06 грн., що становить 89,2 % від плану;

- з бюджету Великоновосілківської ТГ при плані 7780801,00 грн. надійшло  3716437,93 грн., що становить 47,7 % від плану.

Касові видатки по загальному фонду за рахунок Великоновсілківської ТГ та за кошти НСЗУ проведено в сумі 20237763,22 грн. в т.ч.:

(оплата праці з нарахуваннями) в сумі 3151172,22 грн.( січень-березень 2022року проводилось фінансування 28 фельдшерських та фельдшерсько-акушерскіх  пунктів та квітень-грудень 2022 року проводилось фінансування 13 фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів) За кошти НСЗУ в сумі 16283635,44 грн (січень-липень 2022 фінансування здійснювалось 9 лікарських амбулаторій центру та серпень-грудень 2022 року фінансування здійснювалось 5 лікарських амбулаторій центру;

(предмети, матеріали, обладнання та інвентар) за рахунок Великоновсілківської ТГ в сумі 65955,00грн. (придбання бензину та запасних частин);

оплата послуг (крім комунальних) за рахунок Великоновсілківської ТГ в сумі 8120,00грн (оплата послуг Інтернет зв’язку) за кошти НСЗУ в сумі 84839,00 грн. програмне забезпечення HELSI);

 (оплата комунальних послуг та енергоносіїв) за рахунок Великоновсілківської ТГ в сумі 481569,72 грн. (оплата теплопостачання -190132,04 грн., оплата водопостачання -14415,76 грн., оплата електроенергії  144384,31 грн., оплата природного газу – 52637,61 грн., оплата інших енергоносіїв – 80000,00грн.) за кошти НСЗУ – 152850,85 грн (оплата електроенергії);

(інші виплати населенню) за рахунок Великоновсілківської ТГ в сумі 5584,67 грн.;

(інші поточні видатки) за рахунок Великоновсілківської ТГ в сумі 4036,32 грн.(податки).

Лікарі Центру здійснюють медикаментозне забезпечення пацієнтів лікарськими засобами отриманими у вигляді гуманітарної, благодійної допомоги та централізовано, за рахунок коштів Державного бюджету України:

   - БО Фонд Ріната Ахметова –лікарські  засоби на суму 141385,58 грн.

 • Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)- лікарські засоби на суму 58813,77грн;
 • ОБСМП  м.Українськ - лікарські засоби на суму 14594,72 грн;
 • ОБСМП  м.Українськ- імунобіологічні препарати на суму 345226,82 грн;
 • ДУ Центр громадського здоров`я - лікарські засоби на суму 246868,99грн.

Отримано безкоштовно згідно сертифіката дарування  від МК Червоного Хреста, КП «ЦПМСД» Покровської міської ради Донецької області» та   ЗАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця».              

Згідно урядової програми «Доступні ліки» у 2022 році не  здійснювали  безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань.

 

Начальник Великоновосілківської

селищної військової адміністрації                                 Сергій ЯЩЕНКО

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь