Дякуємо всім хто продовжує працювати і опікуватися мешканцями Громади! Разом до перемоги!

Дата: 31.01.2023 22:09

АDRA Ukraine реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 1993 року, та вже понад вісім років активно допомагає людям з України у вирішенні проблем, пов’язаних із воєнним конфліктом. Від початку бойових дій 24 лютого організація надала допомогу мешканцям України в різних напрямах. Зокрема, евакуювала з гарячих точок, надала продовольчу та фінансову допомогу вразливим верствам населення, тимчасовий прихисток, психологічну та інформаційну підтримку.
Сьогодні за сприяння Великоновосілківської селищної військової адміністрації було доставлено свіжий хліб на територію Громади наданий благодійною організацією ADRA Ukraine.
За перший місяць 2023 року благодійна організація ADRA Ukraine у межах проєкту екстреної продовольчої підтримки постраждалого від війни населення України розповсюдила:
– 1 498 130 буханок хліба.
Дякуємо всім хто продовжує працювати і опікуватися мешканцями Громади!
Разом до перемоги!