До «Гвардії наступу» подали заявки вже понад 8 тисяч добровольців

Дата: 07.02.2023 17:09

Загалом до «Гвардії наступу» подали заявки вже більше 8 тисяч добровольців. Всі вони будуть проходити співбесіду та перевірки. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

«На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість  бригад, в Нацполіції – одна та поки що одна - у Держприкордонслужбі. Набір триватиме 60 днів. Це не сталий процес, ми з кожним добровольцем проводимо співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряємо його фізичні та ментальні здібності і проводимо спеціальні перевірки. Оскільки ті особи, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей», - сказав Ігор Клименко.

Нагадаємо, на Донеччині розпочато набір і до штурмової бригади Нацполіції України «Лють», що входить до складу «Гвардії наступу» МВС разом з бригадами Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Номер «гарячої лінії» для мешканців Донеччини, які бажають приєднатися до лав «Люті», - 0 800 406 700. А головне завдання підрозділу – визволення Донецька, Маріуполя та інших тимчасово окупованих населених пунктів.

Джерело: https://dn.gov.ua