Триває формування «Гвардії наступу». Початок сильний. Продовження буде - Володимир Зеленський

Дата: 07.02.2023 17:12

Рекрутингова кампанія «Гвардія наступу» стала однією з тем чергового звернення Президента України Володимира Зеленського . Про це говорили сьогодні на спільному брифінгу начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка з представниками Національної поліції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

- Триває формування нових бригад Національної гвардії, поліції, прикордонників – Гвардії наступу. Початок сильний. Продовження буде. Я дякую всім, хто проявив інтерес до формування бригад. Дякую всім, хто подає заявки! - наголосив Володимир Зеленський. - Хороша мотивація плюс хороша підготовка дорівнює можливості наших сил оборони й безпеки повернути Україні своє.

Нагадаємо, "Гвардія наступу" - проєкт Міністерства внутрішніх справ України. Він передбачає набір до 8 нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Всі ці новостворені підрозділи посилять наші сили у майбутньому наступі.

Дивіться також: Павло Кириленко: «Донеччина долучається до формування «Гвардії наступу»

Джерело: https://dn.gov.ua