Call-центр служби зайнятості – ми на зв’язку!

Дата: 08.02.2023 07:29

Завдяки партнерству та фінансовій підтримці Програми ООН із відновлення та розбудови миру діє один з корисних та важливих для населення проєктів – Call-центр підтримки клієнтів Донецької обласної служби зайнятості.

Протягом майже двох років безперервної роботи Call-центру тисячам громадян було надано інформаційну та консультаційну допомогу щодо вирішення питань зайнятості, призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття, порядку реєстрації в службі зайнятості у період воєнного стану, надання послуг роботодавцям тощо.

Цей дієвий та зручний інструмент для оперативного реагування на запити клієнтів набув ще більшої актуальності після початку повномасштабного вторгнення. Звернувшись до Call-центру Донецької обласної служби зайнятості, кожен має можливість отримати індивідуальні консультації та роз’яснення, оперативно вирішити нагальні питання.

Тільки з початку дії військового стану було опрацьовано понад 3 тисячі звернень.

Варто зазначити, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру не тільки забезпечує супроводження роботи Call-центру, а також надає технічну підтримку під час проведення масових онлайн-заходів для клієнтів служби зайнятості Донецької області.

Сall-центр працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються без перерви з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – з 9.00 до 16.45. Субота та неділя – вихідні дні.

Телефонуйте за безкоштовним номером 0 800 33 61 67.

За матеріалами Донецької обласної служби зайнятості