Дякуємо за допомогу!

Дата: 10.02.2023 12:11

Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО продовжує робити все можливе для забезпечення мешканців Великоновосілківської Громади гуманітарною допомогою.

Сьогодні Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією були доставлені на територію Шахтарського старостинського округу, а саме до села Шахтарське, набори для жінок похилого віку та базові набори для вагітних/годуючих жінок надані ГО «М.АРТ.ІН-КЛУБ»

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим за допомогу, активну позицію та щирий внесок у перемогу!

Ми обов’язково переможемо! Побудуємо оновлену країну! Адже ми – сильна, непохитна та волелюбна нація!

Разом ми сила! Разом до перемоги!