Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
Дата: 12.02.2023 12:18
Кількість переглядів: 120
Щодня Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією ведуться роз’яснювальні бесіди з місцевими мешканцями про необхідність евакуації в більш безпечні області України, але вони відмовляються. У кожної родини свої причини, тому їх продовжують підтримувати та закривати потреби.
Сьогодні за сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО були доставлені на територію Роздольненського старостинського округу для місцевих мешканців металеві печі «буржуйки», які було отримано за сприяння Волноваської РВА.
Дякуємо всім хто продовжує працювати і опікуватися мешканцями Громади!
Разом до перемоги!