Добровольці штурмових бригад разом з бійцями ЗСУ звільнятимуть окуповані рф території

Дата: 13.02.2023 10:39

<>

Громадянин України, вимоги - середня освіта та 18-55 років, за такими критеріями доброволець може подати заявку на вступ до штурмових бригад "Гвардія наступу". Цей проєкт ініціювало Міністерство внутрішніх справ, яке сформувало нові підрозділи у складі Нацгвардії, Нацполіції та Держприкодонслужби. Військовослужбовці бригад разом з українськими захисниками звільнятимуть окуповані російською федерацією території серед яких Донецьк, Луганськ та Автономна Республіка Крим. Рекрутивнова кампанія триває і у Краматорську. Про умови відбору охочих служити у цих підрозділах повідомили представники поліції та прикордонної служби.

Джерело: https://dn.gov.ua