Щиро вітаємо з перемогою!

Дата: 13.02.2023 10:47

Еколого-натуралістичний центр Великоновосілківської селищної ради нагороджено Почесною відзнакою «Лідер позашкільної освіти – 2022» Міжнародної асоціації позашкільної освіти.
Сьогодні у Центрі працюють 5 гуртків: «Природа рідного краю», «Флористика плюс», «Основи фенології», «Фотоекологи», «Біологія людини», під керівництвом досвідчених педагогів.
Наразі заклад працює у напрямах:
1. Екологічна освіта і виховання
2. Національно-патріотичне виховання
3. Безпекова просвіта
Освітній процес  здійснюється у дистанційному форматі, з можливістю асинхронного навчання. Роботу вихованців організовано у віртуальних групах, використовуючи онлайн платформи Google Мееt, Zoom, месенджери Viber, Telegram.
Крім навчання за типовими програмами з позашкільної освіти діти залучаються до участі у конкурсах і акціях еколого-натуралістичного спрямування. Вихованці взяли участь в 10 конкурсах обласного та всеукраїнського рівня. Здобули одне І-е, шість ІІ-их, три ІІІ-іх місць. Вихованці Центру – активні учасники Обласної школи «Науковий пошук».

Щиро вітаємо з перемогою! Зичимо вам міцного здоров’я, добра, постійного культурного і духовного збагачення, нових творчих досягнень у мирній Україні.