“Гвардія наступу”: набір добровольців продовжується

Дата: 17.02.2023 14:32

Міністерство внутрішніх справ (МВС) продовжує набір військовослужбовців до штурмових загонів “Гвардія наступу”. Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців.

В основу цих загонів увійдуть чинні поліцейські, прикордонники, бійці Національної гвардії. Для всіх штурмовиків “Гвардії наступу” збережуться пільги, передбачені для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, кістяк “Гвардії наступу” — це насамперед люди, які мають солідний бойовий досвід, багато хто з них брав участь у бойових діях ще у 2014-2015 роках. Водночас до підрозділів беруть людей і без бойового досвіду.

У рамках проекту створено вісім штурмових бригад:

“Сталевий кордон”

“Червона калина”

“Лють”

“Рубіж”

“Спартан”

“Кара-Даг”

“Бурелом”

“Азов”

Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно подати відповідну анкету на сайті проєкту або записатися в Центрах надання адміністративних послуг. Заявки від добровольців приймають представники Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України.

Джерело: https://dn.gov.ua/news/gvardiya-nastupu-nabir-dobrovolciv-prodovzhuyetsya