Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
Дата: 20.02.2023 09:33
Кількість переглядів: 101
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО продовжує робити все можливе для забезпечення мешканців Великоновосілківської Громади гуманітарною допомогою.
Сьогодні Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією були доставлені продуктові та гігієнічні набори до с. Улакли Костянтинопільського старостинського округу.
Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює слова великої Подяки Благодійний фонд "Янголи Спасіння" створений українцями та спрямований на допомогу українським родинам яких спіткала біда,
за надану гуманітарну допомогу, яка сьогодні життєво важлива для мешканців нашої Громади!
Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!