Хотіли поспілкуватись зі штучним інтелектом віч-на-віч? Тепер у вас є така можливість

Дата: 23.02.2023 20:14

Chat GPT — це штучний інтелект у вигляді чату, який тепер доступний українцям! Chat GPT став настільки популярним, що був у топі обговорень на міжнародному економічному форумі в Давосі та зіркою українських мемів. Цей штучний інтелект вже встиг підкорити, розчарувати та здивувати світову публіку своїми скілами. Попри таку репутацію, його перспективи — безмежні ☝️
Запитали у Chat GPT, чому українці мають подивитись серіали про штучний інтелект на платформі Дія.Цифрова освіта🤭 Отримали відповідь, з якою не посперечаєшся:
✍️ Можливості працевлаштування: Штучний інтелект — це сфера, що швидко розвивається, і компанії дедалі частіше шукають людей з навичками, пов'язаними зі штучним інтелектом. Вивчаючи ШІ, українці можуть покращити свої перспективи працевлаштування та потенційно отримувати вищі зарплати.
✍️ Технологічний прогрес: Штучний інтелект має потенціал для революції в багатьох галузях і значного прогресу в таких сферах, як охорона здоров'я, фінанси та транспорт. Дізнавшись про ШІ, українці зможуть краще зрозуміти ці досягнення і потенційно зробити свій внесок у їхній розвиток.
✍️ Інновації та підприємництво: Знання про штучний інтелект також може надихнути українців на інновації та розробку власних продуктів або послуг на основі штучного інтелекту. Це може бути особливо цінним для підприємців, які хочуть розпочати власний бізнес.
✍️ Особистий розвиток: Вивчення ШІ може бути цікавим досвідом, який допоможе українцям розширити свої знання й навички. Це може принести задоволення і сприяти їхньому загальному особистому та професійному розвитку.
Пропонуємо дослухатися до аргументів Chat GPT та подивитись наші серіали:
🔹 Штучний інтелект https://osvita.diia.gov.ua/courses/artificial-intelligence
🔹 Штучний інтелект для школярів https://osvita.diia.gov.ua/.../artificial-intelligence...