«Білі Янголи» та парамедики Донеччини відвідують евакуйовані родини

Дата: 02.03.2023 19:20

<>

Поліцейські привозять врятованим людям гуманітарну допомогу та подарунки для дітей. Евакуйовані сім’ї, що перебувають на території Донецької області, підтримуватимуть, доки в цьому буде необхідність. Проте залишатися на Донеччині вкрай небезпечно для життя, тому правоохоронці докладають максимум зусиль, аби переконати родини з дітьми виїхати до більш спокійних регіонів країни.

Правоохоронці намагаються надати допомогу всім родинам з дітьми, яких було евакуйовано з гарячих точок до відносно безпечних місць Донеччини.

«Білі Янголи» разом із парамедиками відвідали дві родини, яких нещодавно вивезли з Красногорівки та Великої Новосілки. Ці населені пункти перебувають під постійним ворожим вогнем. Зараз дорослі з дітьми знаходяться у більш безпечних умовах і звикають до нового життя.

Багатодітна родина з Красногорівки наразі перебуває в пункті незламності у Кураховому. Їхній будинок було зруйновано, у сім’ї нічого не залишилося. Завдяки волонтерам поліцейські привезли дорослим гуманітарну допомогу та солодощі для дітлахів.

Врятовану родину з Великої Новосілки розмістили в одному з дитячих садочків Великоновосілківського району. «Білі Янголи» спільно з парамедиками та волонтерами допомагають цій сім’ї вже не вперше. Спочатку дівчинка була дуже налякана та насторожено ставилася до поліцейських, однак з часом прикипіла до своїх рятівників. При зустрічі дитина обіймає правоохоронців і розповідає, як їй живеться на новому місці.

«Ми постійно перебуваємо на зв’язку з евакуйованими родинами, які знаходяться на території Донеччини. Дізнаємося про їхні потреби і при можливості доставляємо все, що їм необхідно. Ми ні про кого не забуваємо і будемо надалі робити все від нас залежне», - говорить поліцейський екіпажу «Білий Янгол» Олександр Марцинюк.

Джерело: https://dn.npu.gov.ua/