На Донеччині з'явився новий інформаційно-просвітницький канал "Комунікація" для волонтерів та гуманітарних штабів

Дата: 03.03.2023 15:30

На Донеччині з'явився новий інформаційно-просвітницький канал "Комунікація", який має на меті сприяти взаємодії та обміну досвідом між волонтерськими та гуманітарними штабами, які працюють на території Донецької області.

Окрім цього, було створено чат для волонтерів та гуманітарних штабів, який став ще одним інструментом співпраці та координації дій. Волонтери з усієї Донецької області мають змогу обмінюватися інформацією, спілкуватися з колегами, запитувати поради та допомогу у вирішенні певних завдань.

Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання запрошує всіх волонтерів Донеччини доєднатися до цього чату та активно брати участь у спільній роботі. Також плануються нові зустрічі, які допоможуть поглибити знайомства, побудувати плідну співпрацю та розв'язати актуальні питання.

Загалом, створення каналу та чату є важливим кроком у покращенні співпраці між волонтерами та гуманітарними штабами й владою на Донеччині. Це дозволить більш ефективно використовувати ресурси, забезпечити якісний та швидкий обмін інформацією та допомогою, а також підвищити ефективність діяльності в цілому.

Доєднатися до каналу "Комунікація" можна за посиланням: https://t.me/CommunicationDonetskRegion

А для того, щоб потрапити до чату, читайте інформацію на каналі.

За матеріалами управління сім'ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання