Дата: 04.03.2023 18:05

Триває прийом заявок на участь у обласному конкурсі читців «В сім’ї вольній, новій…», організаторами якого є управління культури і туризму облдержадміністрації спільно з комунальною установою культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури»

Конкурс проводиться щороку у березні до дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

Метою заходу є вшанування пам’яті відомого українського поета Т.Г. Шевченка, популяризація творчої спадщини великого Кобзаря, пропагування поетичної творчості українських поетів, поетів інших національностей та мистецтва художнього читання

До участі в конкурсі запрошуються учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів, представники культурних формувань віком від 14-ти років.

Заявки на участь конкурсі приймаються до 09 березня 2023 року.

Положення про конкурс та форма заявки на участь доступні за посиланням:

Конкурсний виступ може включати: твір Т.Г. Шевченка, твір сучасного українського письменника, або композицію за творами великого Кобзаря, сучасних авторів, присвячених великому поету, чи на вільну тему.

Запрошуємо взяти участь у заході всіх шанувальників творчості поета та справжніх поціновувачів рідного слова!

За матеріалами управління культури і туризму облдержадміністрації