Майже 400 тисяч внутрішніх переселенців отримали доступ до вакцинації

Дата: 04.03.2023 18:13

Центри контролю та профілактики хвороб у західних і центральних областях протягом минулого року активно проводили вакцинацію серед внутрішньо переміщених осіб. Наразі процес продовжується.

▪️ Мобільні бригади медичних працівників відвідали понад 1300 місць компактного розміщення ВПО й охопили послугами майже 400 тисяч людей.

▪️Технічну й інформаційну підтримку для захисту здоров’я внутрішніх переселенців надає Всесвітня організація охорони здоров’я.

▪️Вакцинації, в тому числі проти COVID-19, фахівці мобільних бригад робили безпосередньо під час візитів до центрів поселення ВПО.

▪️ Люди також отримали консультації та плани щеплень як для дітей, так і для дорослих.

▪️ВООЗ підтримує програму імунізації в Україні у партнерстві з Європейським Союзом та USAID.

▪️ Вакцинація ВПО триває, наразі вона буде розширена задля більшого охоплення всього населення послугами з імунізації.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції