Україна увійшла до 20 найвпливовіших країн світу за рейтингом впливовості

Дата: 05.03.2023 16:49

У світовому рейтингу м’якої сили Global Soft Power Index Україна посіла 19 місце за рівнем впливовості та 37 місце зі 121 у загальному підсумку. Це міжнародне дослідження сприйняття національних брендів, яке проводить Brand Finance, охоплює 100 тисяч респондентів.

▪️Індекс показує здатність країни впливати на світопорядок за допомогою переконання, а не примусу та сили. Серед досліджуваних показників береться до уваги впливовість, впізнаваність і репутація країн.

▪️Завдяки успішному застосуванню дипломатичних інструментів Україна увійшла до 20 найвпливовіших країн світу.

▪️Минулого року Україна посідала 45 місце у рейтингу впливовості. За показником впізнаваності цьогоріч країна піднялася з 47 на 14 місце.

▪️Результати були представлені 2 березня у Лондоні на Global Soft Power Summit 2023, який цього року сфокусований на Україні. Спікерами, зокрема, стали колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, Перша леді України Олена Зеленська та Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції