Відкрита реєстрація на IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Дата: 06.03.2023 20:08

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновленні України,  створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Подія об'єднує тисячу спікерів, відбуватиметься онлайн в Zoom із трансляцією на офіційний фейсбук сторінці організаторів facebook.com/letsdoitukraineeco

Під час форуму учасники представлять свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом. Знайти партнерів для спільної реалізації проєктів та залучай експертів з інших установ та організацій.

Дізнавайся порядок денний, список спікерів та інші деталі  в новинах на сайті letsdoitukraine.org .

Реєстрація за посиланням http://surl.li/fbxyg до 17 березня 2023 року включно.

За матеріалами управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації