Розпочато сезон 2022-2023 всеукраїнського конкурсу на Відзнаку Орден Святого Пантелеймона

Дата: 09.03.2023 10:57

В Україні розпочато етап регіонального відбору номінантів та медичний конкурс Відзнаки Ордену Святого Пантелеймона.

Орден Святого Пантелеймона є формою громадського визнання діяльності претендента на Відзнаку, має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров'я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства.

Переможці регіонального конкурсу стануть учасниками всеукраїнського конкурсного відбору. Лауреати конкурсу отримують Відзнаку, що представляє собою нагрудний знак та грошову винагороду.

У цьому сезоні Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» присуджується у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».

Номінація розділена на 2 категорії, перша з яких буде присуджуватися цивільним медикам, друга – військовим медикам.

В Донецькій області обиратимуть найгідніших кандидатів від закладів охорони здоров’я різних форм власності та військових медиків Донеччини. Претендентам на нагороду мають бути притаманні такі якості: духовність та порядність, гуманність i милосердя, про активність та ініціативність, професійній та особистий розвиток.

Основна вимога для участі у конкурсі – відповідність опису усіх критеріїв відбору (Додаток 1) та наявність відеоролику-презентації номінанта.

Для участі у конкурсі також надається згода на обробку персональних даних (Додаток 2), згода на участь у конкурсі (Додаток 3) та коротку, але містку біографічну довідку, де будуть зазначені усі заслуги, нагороди, досягнення, видатні дії, участі у різних проектах, операціях тощо (за підписом та печаткою керівництва).

Документи про кандидатів на присудження Відзнак прийматимутися Регіональною Радою Донецької області, яка здійснює відбір на регіональному рівні, на електронну адресу: orden.pante1eimon.donetsk0120@gmail.com .

Додаткову інформацію щодо процедури відбору можна отримати за телефонами:

+380997287060 - Марченко Олена Володимирівна - голова Регіональної ради Донецької області.

+380509139328 - Салікова Ксенія Володимирівна – секретар Регіональної ради Донецької області.

Разом до перемоги, разом до нагород!

Додатки: