Ще один великий обмін: з ворожого полону звільнили 130 захисників і захисниць України

Дата: 09.03.2023 10:05

Відбувся черговий обмін полоненими. Серед оборонців, які повернулися додому, 126 чоловіків і 4 жінки.

▪️Зокрема, з полону вдалося визволити 43 військовослужбовця Збройних Сил України, 27 нацгвардійців, 23 прикордонників, 21 воїна Військово-морських сил України, 8 тероборонівців і 8 представників Державної спеціальної служби транспорту.

▪️87 з них – захисники Маріуполя, 71 із яких – з Азовсталі. Решта звільнених з полону воювали на Донецькому (в районі Бахмута та Соледара) й Луганському напрямках.

▪️Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ та Мінреінтеграції.

▪️У процесі зустрічі звільнених воїнів брали участь представники Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції. НІБ забезпечує соціальний супровід визволених з полону осіб, а також надає їм первинну допомогу.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції