Надання допомоги триває!

Дата: 09.03.2023 11:51

Селище Роздольне Великоновосілківської Громади знаходиться в безпосередній близькості до лінії фронту. Бойові дії, на жаль, вже стали частиною повсякденного життя місцевих мешканців. Які тримаються за свою землю і залишаються вдома, попри постійну загрозу обстрілів, зруйновані комунікації та тривалу відсутність електрики.
З метою підтримки мешканців, постраждалих від обстрілів, Благодійним фондом "Янголи Спасіння" було здійснено роздачу гігієнічних, продуктових наборів, ковдр та металевих печей «буржуйок».
Дякуємо Благодійному фонду "Янголи Спасіння", ваша допомога дуже важлива для відновлення фізичного, морального та психологічного стану людей в кризовій ситуації.
Наша спільна мета – допомогти людям впоратися бідою, повернутися до нормального життя в умовах, де знищено нормальне життєзабезпечення.
Надання допомоги триває!