За два тижні на деокупованих територіях медичну допомогу отримали майже 1,5 тисячі українців

Дата: 12.03.2023 10:01

З 20 лютого по 5 березня команди медицини катастроф надали спеціалізовану амбулаторну допомогу майже 1,5 тисячі громадян, зокрема 153 дітям, у 46 населених пунктах на звільнених територіях Херсонської та Миколаївської областей.

▪️Для роботи було залучено п’ять команд медиків державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоровʼя України», а також Кіровоградського, Одеського, Рівненського, Черкаського обласних центрів екстреної медичної допомоги.

▪️Загалом з 22 жовтня 2022 року команди медицини катастроф надали кваліфіковану медичну допомогу майже 13 тисячам пацієнтів у понад 100 населених пунктах Херсонщини та Миколаївщини.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції