З небезпечних регіонів продовжують курсувати безоплатні евакуаційні потяги

Дата: 13.03.2023 10:08

Наразі жителі Донеччини, Запоріжжя та Херсона можуть виїхати безкоштовними евакуаційними потягами до центральних і західних регіонів.

▪️Для того, щоб евакуюватися й отримати фінансову допомогу від держави (2 тис. гривень на кожного дорослого і 3 тис. гривень на дитину чи людину з особливими потребами), потрібно попередньо зареєструватися в органах місцевого самоврядування. При реєстрації на евакуацію потягом слід обов’язково повідомляти, до якої станції ви прямуєте.

▪️Наразі курсують такі евакуаційні потяги:

- № 119/120 Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів. Відправлення зі станції Запоріжжя о 09:45, у Дніпро прибуває о 12:07, у Кривий Ріг – о 15:29, до кінцевої станції Львів – об 11:44.

- № 110/109 Херсон – Львів. З Херсона він відправляється о 14:27 і слідує через станції Миколаїв, Шевченко, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль. Прибуття до Львова – наступного дня о 10:18.

- № 234/233 Покровськ – Дніпро – Львів, який відправляється з початкової станції о 14:15 і прибуває до Львова наступного дня о 12:44. Потяг слідує через станції Дніпро, Шевченко, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції