Продовжуємо ділитись приємними новинами!

Дата: 15.03.2023 17:09

Сьогодні Великоновосілківська Громада отримала гуманітарну допомогу від DPG BREMEN та Instytut Euro-Atlantycki. Громада одержала такі важливі ліки. Отримана гуманітарна допомога розподілена між Андріївською та Багатирською амбулаторіями.
Шановні мешканці, отримати медичну консультацію та, в разі наявності і за призначенням, необхідні ліки, передані в якості гуманітарної допомоги, ви можете у зазначених амбулаторіях.
Щиро дякуємо нашим друзям та благодійникам за співпрацю та підтримку! Бажаємо нам усім віри і надії у мирне майбутнє!
Україна – це сила! І з нами весь світ!