Дякуємо всім, хто своєю працею зробив нашу громаду ще кращою.

Дата: 15.03.2023 17:18

Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організувавши невеличку акцію. У власному подвір‘ї, на вулиці, біля будинку, можна прибрати територію чи висадити квіти, кущі або дерева. Зокрема, розповісти дітям, про потребу дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля, та бережно ставитися до зелених зон у своєму населеному пункті.
14 березня 2023 року мешканцями Костянтинопільського старостинського округу було проведено благоустрій села. Прибрати зелені зони від минулорічного листя, гілок та сміття, вийшли техпрацівники шкіл та мешканці Громади на чолі зі старостою Людмилою ШАПОВАЛОВОЮ.
Дякуємо всім, хто своєю працею зробив нашу громаду ще кращою. Дякуємо Світлані ФОЛОМІНІЙ, Олександру КАПІТАНУ та усім небайдужим, хто знайшов час, покинувши власні справи, клопоти та долучився до толоки.