Нагадуємо, що евакуація рятує життя!

Дата: 15.03.2023 17:22

Згідно постанови кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» пункт 50 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 940 від 23.08.2022 -
Опіка, піклування припиняється у разі, відмови від обов'язкової евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації, під час дії на території України або в окремих її місцевостях надзвичайного або воєнного стану. Сьогодні Великоновосілківської селищною військовою адміністрацією було евакуйовано родину Солодовнікових, що знаходяться під опікою, до безпечного місця перебування у Черкаську область.
Нагадуємо, що евакуація рятує життя!