Представники незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів»  працюють у Великоновосілківській Громаді.

Дата: 16.03.2023 10:55

Міжнародна гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» існує вже понад пів століття, за цей час було врятовано мільйони життів. «Лікарі без кордонів» працюють по всьому світу, надаючи безкоштовну гуманітарну та невідкладну медичну допомогу населенню, яке постраждало від збройних конфліктів, голоду, епідемій, вимушеної міграції та стихійних лих, у понад сімдесяти країнах світу.
З початком повномасштабної війни росії проти України у лютому, «Лікарі без кордонів» розширили свою діяльність у нашій державі, й тепер працюють у більшості її регіонів.
Сьогодні спеціалісти міжнародної організації «Лікарі без кордонів» провели медичний огляд та надали рекомендації всім бажаючим у селищі Одрадне, Роздольненського старостинського округу.
Ми надзвичайно вдячні Міжнародній організації «Лікарі без кордонів» за працю та допомогу. Для нас дуже цінна дана співпраця, яка наразі здійснюється. Це важливо для мешканців Громади, адже війна триває, і виклики нікуди не зникли, тому розраховуємо і на подальшу підтримку.