Для молоді Донеччини стартує освітній проєкт із підготовки до загальнодержавних іспитів “Своя освіта”

Дата: 17.03.2023 09:23

Програма орієнтована на учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Донеччини, які мають бажання підготуватися до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році.

Заняття будуть відбуватися у форматі лекцій за темами:

📌Українська мова;

📌Математика;

📌Історія України.

Кожен з предметів буде проходити в онлайн і офлайн (м. Вінниця) форматах тривалістю 1,5 години, регулярністю раз на тиждень, протягом 3 х місяців.

Реєстрація на проєкт буде відкрита протягом всього року і відібрані учасники будуть повідомлені про участь в індивідуальному порядку.

Наголошуємо, що участь в проєкті "Своя освіта" добровільна, безоплатна та орієнтована саме на молодь ВПО.

Проєкт реалізується Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки Національного українського молодіжного об'єднання (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommes.

Питання щодо проєкту за телефоном освітнього консультанта — Кравчук Олени 0672916929

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/6Lu8k9yYsN4cksjk9

За матеріалами  управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації