Життя продовжується, а, отже, і місія чистоти – теж.

Дата: 22.03.2023 15:17

Сьогодні на території Багатирського старостинського округу були проведені заходи з благоустрою, а саме  вивезено сміття з меж ЗЗСО с. Багатир та прибрано стихійні сміттєзвалища. Дякуємо всім учасникам, хто не залишився осторонь та приєднався, а саме: працівникам Багатирський ЗЗСО, КП "Андріївське", ФГ "ФІЛАХТОВ О.К.",  ФГ "ЧЕРНОВ Ю.М" та ФГ "КАТРАНЖИ М.А."

Приємно коли навколо тебе, твого робочого місця чи житла чисто та охайно. Тому, взявши участь в даному заході, учасники намагалися внести хоча б маленьку, але свою частку у вирішення актуальної проблеми. Щира вдячність усім власникам техніки, за цю безкорисну допомогу нашій Громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої Громади.

Місії виконано на відмінно.

Життя продовжується, а, отже, і місія чистоти – теж.