Шана всім, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашої території.
Дата: 24.03.2023 09:15
Кількість переглядів: 89
Всі ми дбаємо про охайність власного житла, але не завжди переймаємося чистотою навколишнього середовища, у якому живемо та проводимо дозвілля. Щороку на території Громади проводяться суботники, участь в яких приймають всі небайдужі.
Вчора на території Багатирського старостинського округу, а саме в селі Олексіївка, за підтримки ФГ «Адоніс», проведено день довкілля.
Висловлюємо щиру подяку всім і кожному, хто долучився роботою, технікою до організації благоустрою в нашій Громаді, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання населених пунктів. Шана всім, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашої території.