Шановні військовослужбовці!

Дата: 26.03.2023 08:31

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська - служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх  захисників, для яких служіння народу - найвища честь, покликання, обов'язок. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Бажаю міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди у кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для виконання почесного обов'язку перед Україною.

Начальник Великоновосілківської

селищної військової адміністрації                                      Сергій ЯЩЕНКО