Разом ми сила яку не подолати. Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!

Дата: 27.03.2023 11:03

Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО, продовжує робити все можливе для забезпечення мешканців Великоновосілківської Громади гуманітарною допомогою.
Днями Великоновосілківською селищною військовою адміністрацією були доставлені будівельні матеріали до села Новий Комар. В черговий раз допомогу надав гуманітарний центр «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Місцеві мешканці отримали допомогу безпосередньо на місці, постраждалим здійснено роздачу будівельних наборів для швидкого перекриття пошкоджених вікон та зруйнованих ділянок будинків.
Висловлюємо слова великої Подяки гуманітарному центру «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні , за те, що ви завжди готові реагувати на надзвичайні ситуації та намагаєтеся надавати всебічну допомогу всім, хто цього потребує.