Приєднуйтесь до онлайн-челенджу до Міжнародного дня дитячої книги

Дата: 28.03.2023 08:35

До Міжнародного дня дитячої книги Донецька обласна бібліотека для дітей за підтримки Донецької обласної державної адміністрації оголошує про початок обласного челенджу «Вгадай назву!».

Eсім охочим взяти участь пропонується:

- створити відео (до 3-х хвилин) з коротким описом сюжету улюбленої книги (такий собі буктрейлер), розкрити назву книги та її автора тільки в кінці відеоролика, таким чином тримаючи інтригу і дозволяючи глядачам спробувати вгадати ваш улюблений твір;

- надіслати до 31 березня відзнятий ролик на пошту Донецької обласної бібліотеки для дітей kidslibdn@ukr.net;

- слідкувати за постами обласної бібліотеки для дітей на сторінці «Фейсбук», вгадувати назви книжок та шукати себе серед учасників!

Публікація матеріалів буде здійснюватися з 01.04 до 05.04 включно на сторінках соцмережі «Фейсбук» обласної бібліотеки для дітей та управління культури і туризму облдержадміністрації. Усім учасникам заходу будуть видані сертифікати.

Отже, вдалих спроб і цікавих книжок!

За матеріалами управління культури і туризму облдержадміністрації